Zdjęcia i relacje z koncertów, wydarzeń i festiwali. I trochę streeta.

Statystyki z Tysiąca i jednej odsłony

Na Fotowyn(at)urzeniach stuknął tysiak.

Z niekłamaną satysfakcją spieszę donieść, że po niecałych dwóch miesiącach od założenia mojego Bloga Fotowyn(at)urzenia odwiedziło go już ponad tysiąc osób (unique entries, of course 😉 )

Jak na nowy twór w internecie jest to całkiem sporo. Pamiętajmy o tym, że blogów w sieci jest  setki tysięcy, jak nie miliony –  dlatego każde 50 – 80 odwiedzin dziennie cieszy.

Co ciekawe, okrągła  cyfra na Blogu zgrała się w czasie z 10 – tysiącami unique  entries na www.fotofil.pl, który jednak jest zrobiony w technologii flashowej, więc indeksacja i pozycjonowanie leży i kwiczy ;). Za to witryna ta stanowi pewien ważny – bo przełomowy –  okres  w mojej działalności fotograficznej, i doczeka się zasłużonego redesignu 😉

Co się czyta, co się ogląda

Jeśli chodzi pogłebione stastystyki na Blogu Filipa Głucha, to największą popularnością cieszą się oczywiście wydarzenia kulturalne: DGE w PasjiPokaz Mody Ślubnej w Hali Orbita, czy Degustacja Bożole 2009 w Restauracji JaDka (pozdrowienia dla p. Krzyszofa Głoda!)

Jeśli chodzi o posty „niereportażowe” dużą odwiedzalnością poszczycić się może niezapomniana sesja Asia aka G.I.Jane,  oraz Violin Viddov Session z kwilącą Rapsod Żałobny Moniką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s