Zdjęcia i relacje z koncertów, wydarzeń i festiwali. I trochę streeta.

DJ Vadim we Wrocławiu Galeria

13 stycznia w Klubie Bezsenność Dj Vadim wraz z zespołem „The Electric” rozpoczął mini-trasę koncertową promującą nową płytę „Can’t Lurn Your Imaginashun”. Oprócz Wrocławia Dj Vadim Live Band wystąpi jeszcze w Poznaniu i Warszawie.

W jednym z wywiadów dj Vadim – w odpowiedzi na zaczepkę dziennikarza, czy aby nie popadł rutynę, zapowiedział  występy iście niezapomniane, pełne magii i sztucznych ogni. Wbrew ironicznym obietnicom Rosjanina, nie było nawet króliczków wyskakujących z cylindra, Mimo to…

gorąca atmosfera i triumfalny taniec samego Vadima na scenie rozgrzał publiczność bardziej, niż pokaz obiecanych fajerwerków. Obecność w Ninja Tune jednak zobowiązuje i  przez zdecydowaną  większość wieczoru  czarował  za konsoletą, zaś sceniczny prym wokalny wiodła Sabira Jade wspierana przez Pugs Atomz. Energetyzujące brzmienia i beaty Vadima, w których usłyszeć można było reggae i soul przeplatany hip hopem wypełniły klub podobnie jak dym i gorące oddechy fanów.  Jako support wystąpił legendarny wrocławski duokolektyw  Skalpel oraz wschodząca gwiazda wrocławskiej sceny Dj Przaśnik.

(txt by elfka)

____________________________

3 grosze Ojca Prowadzącego:  🙂

Fanom klimatycznych brzmień Dja Vadima przedstawiać nie trzeba. Na przestrzeni kilkunastu lat występował we Wrocławiu wielokrotnie: w legendarnym Kolorze, grał w 5 nutkach, w W-Z  Yarah Bravo i pewnie w wielu jeszcze dziwniejszych klubach we Wrocławiu ;). Jednak nie da się ukryć, że jest to artysta światowy. Po perypetiach życiowych powraca w nowej odsłonie!

Dj Vadim przeszedł krętą życiową drogę, szczególnie ostatnimi czasy.  zawsze jednak było to życie wypełnione  miodnymi bitami i genialnymi featuringami – przez turntablistyczne fascynacje i triphopowe minimiale (z genialną w swojej prostocie płytą „Isolationist” z chrzęszczącymi bębnami i różnymi „skrzypieniami”:) – kto słuchał wie o co chodzi) oraz arcydługimi sekwencjami skreczingu,  przez inspiracje  reaggowo – soulowe w projekcie Oneself, aż po najnowszy DJ Vadim Live Band stawiący na mocny show, co dobrze widać na fotach;)

Zdjęcia z koncertu Dj Vadim we Wrocławiu w Bezsenności:

2 Komentarze

  1. poleciałeś Filip!! 😀

    19 stycznia 2010 o 12:49

  2. MMA

    jest ok

    29 stycznia 2010 o 21:57

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s