Zdjęcia i relacje z koncertów, wydarzeń i festiwali. I trochę streeta.

Wernisaż Press Foto 2009/10

Najlepsze fotografie prasowe roku 2009 – Fotorelacja z wernisażu wystawy laureatów konkursu zorganizowanego przez BZ WBK. Warto odwiedzić Domek Romański i  zobaczyć jak się robi dobre Repo.

 Zdjęcia z BZ WBK Press Foto 2009 - Wrocław - Domek Romański, Wernisaż. Autor: Filip Głuch1. Szczerze? Na sam werniks przyszło ludzi co kot napłakał. A to dobitnie potwierdza tezę, że teraz każdy chce fotografować („lustrzankomania”), a nikt nie raczy popatrzeć, jak to się powinno robić… 🙂

2. Szkoda, że naładowane emocjami (z prawdziwego życia) zdjęcia zostały w większości pokazane w tak małych formatach, co automatycznie odebrało im gros siły wyrazu.

Press Foto 2009 we Wrocławiu, Domek Romański Wernisaż - autor: Filip Głuch

3. czyli anegdotka: Swego czasu byłem na wystawie World Press Photo w Barcelonie. Tam fotografie eksponowane były w przyciemnionych wnętrzach, a same (zaznaczę: wielkowymiarowe)  – odbitki były podświetlone spotowo reflektorkami i robiły piorunujące wrażenie. Mimo, że był iście hiszpański upał, to wyszedłem z ciarkami na całym ciele. W Domku Romańskim ciarek było tak jakby mniej… Co nie zmienia faktu, że niektóre zdjęcia zaiste znakomite! Fajnie by kiedyś zawisnąć w tak znamienitym gronie 🙂 .

Nagrodzone prace można zobaczyć również na Stronie Organizatora

News o wystawie  BZ WBK Press Foto na portalu pik.wroclaw.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s